1/22
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 1
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 2
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 3
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 4
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 5
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 6
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 7
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 8
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 9
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 10
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 11
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 12
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 13
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 14
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 15
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 16
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 17
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 18
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 19
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 20
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 21
Westenschouwen, Scalde Oort 19 - Image 22

Westenschouwen, Scalde Oort 19

max 4 pers., gratis wifi, honden toegestaan

(23) recensie

Kenmerken & Details

Slaapkamer 1

  • Tweepersoonsbed (180x200)
  • Kledingkast
  • Televisie

Slaapkamer 2

  • Tweepersoonsbed (160x200)
  • Kledingkast

Badkamer 1

  • Douche
  • Badmeubel

Keuken

  • Open keuken
  • Keramische kookplaat
  • Combimagnetron
  • Koelkast met vriesvak
  • Vaatwasser
  • Filter koffiezetapparaat
  • Waterkoker
  • Broodrooster

Woonkamer

  • Digitale televisie

Buitenruimte

  • Parkeren bij de woning
  • Tuin met privacy
  • Terras
  • Comfortabel tuinmeubilair
  • Afgesloten parkeerplaats bij de woning

Beschrijving

Op loopafstand (nog geen 10 minuten!) van duinen, strand en Boswachterij Westerschouwen ligt - in een oase van groen - deze sfeervolle vakantiewoning voor 4 personen. Het is rustig gelegen aan de rand van het kleinschalige privépark Scalde Oort. In de directe omgeving (200 m) vindt u de gezellige restaurants van Westenschouwen en een supermarktje met fietsverhuur, die in het seizoen geopend is.

De lichte woonkamer is voorzien van een comfortabele zithoek en een eetgedeelte voor 4 personen. Er is digitale TV met een keur aan zenders. Vanuit de woonkamer bereikt u via de openslaande deuren de riante, omheinde tuin (570 m!). Er zijn 2 terrassen, waardoor u de hele dag in alle privacy van de zon kunt genieten. Uiteraard is een BBQ aanwezig om de dag in stijl af te sluiten. 

In de keuken treft u alle comfort, waaronder een keramische kookplaat, een combimagnetron, een vaatwasser en een koelkast met vriesvak. Voor de koffieliefhebbers is een Nespresso apparaat aanwezig.

De woning beschikt over 2 slaapkamers. De ouderslaapkamer is voorzien van een tweepersoonbed (2 separate matrassen van 90x200 met elektrisch verstelbaar hoofd- en voeteneinde) en een televisie. De tweede slaapkamer heeft eveneens een tweepersoonsbed (2 separate matrassen van 80x200). Er is voldoende kastruimte.

De badkamer beschikt over een douche, een wastafel en een wasmachine.

De woning wordt verwarmd door middel van centrale verwarming (vloerverwarming). Er is gratis WIFI. Parkeren is mogelijk op eigen terrein (meerdere auto's). 

In de omgeving vind je alle faciliteiten voor een geslaagde vakantie. Zo kun je voor fietsverhuur, dagelijkse boodschappen en verse broodjes terecht bij de nabij gelegen buurtsupermarkt. Daarnaast biedt Westenschouwen een ruime keuze aan restaurants. Ook natuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen. Op steenworp afstand liggen de mooiste fiets- en wandelroutes door de duinen. Boswachterij Westerschouwen biedt eveneens vele mogelijkeden voor vertier: wandelpaden, een klimbos voor kinderen en talloze mountainbikeroutes voor sportievelingen. Watersporters kunnen zich uitleven op het Grevelingenmeer, een waar paradijs voor windsurfers, zeilers, duikers en SUP-pers. Kitesurfers kunnen terecht op een van de surfspots aan de Noordzee-kant van de Brouwersdam.

“Scalde Oort 19” is de ideale locatie voor een vakantie aan zee.

Registratienummer: 1676 CE4D 69C0 7CB6 5E7E

Aankomstdatum

07-09-2026 t/m 14-09-2026
Kies een datum

Reviews

  • (4.0)
    Jens
    13-08-2026

    Das Haus ist im Grunde super. Das Grundstück gigantisch. Es gibt natürlich "Jammern auf hohem Niveau"... Betwäsche nicht gaaaanz sauber, Die Polstermöbel leicht verwohnt, alles Dinge die nach der ersten Nacht unerheblich sind. Draussen die Terrasse könnte ein Wenig kuscheliger sein, Irgendwie Art Raumteiler, Pflanze, Palme? Auch wie oben aber. Alles in allem war es wunderbar die 5 Tage :-) (nur zu kurz).

  • (4.3)
    Letty
    21-07-2026

    Wij hebben een fantastische vakantie gehad het huisje was van alle gemakken voorzien alleen het elektrische bed waar ik me zo op had verheugd sliepen wij heel slecht op , geen fijn matras te hard en pijnlijk , de andere slaapkamer waar mijn vader sliep was prima , ook is onze hond 1 x ontsnapt onder het hek door aan de straat zijde daar zit ook een verzakking in de tegelvloer ,gelukkig met goede afloop , ze zat bij het pannekoeken huis te schooien bij mensen om eten dus achteraf konden wij er om lachen Voor de rest een top vakantie gehad in het mooie Westenschouwen en goed genoten

  • (5.0)
    Familie Pütz
    14-04-2026

    Gut gelegenes Ferienhaus, 3 Minuten zum Bäcker, 5 zum Restaurant und 8 zum Strand. Was will man mehr. Ruhige private Anlage.

Ligging & Omgeving

Misschien vind je deze ook leuk